Provozní hodiny:

Po - Pá, dle dohody

Zavolejte nám zde:

Klikni na KONTAKT

Napište nám zde na email:

Klikni na KONTAKT

Zde Náš Ceník

Instalatérství Instalatér Ostrava Poruba a další městské části

Zjednodušený Ceník - na práce na Porubě a Celá Ostrava

.

Zakázky - běžné práce na základě objednávky, realizované následující, nebo další dny

práce technika (pouze první pracovní hodina) 1000,- Kč

pro stále zákazníky či více domluvených dnů na zakázku, první hodina práce následujících dnů 550,- Kč

odborná práce technika (každá další započatá hodina) 370,- Kč

fyzicky náročná práce technika - sekání, nošení břemen nad 25kg a neodborná práce atd. (každá další započatá hodina) 550,- Kč

technické prohlídky a odborné konzultace do 1 hodiny 630,- Kč

.

Zakázky realizované urgentně do 24 hodin od objednávky vč. SO, NE a svátků:

havarijní výjezd 500,- Kč

příplatek k základní ceně za práci technika do 30%

.

Čištění odpadu - použití mechanizace (vždy se připočítává práce technika, doprava, popř. havarijní výjezd):

čištění bytových odpadů do dn 50 - bytové rozvody do 160,- Kč/m

max - čištění bytových odpadů do dn 110 - WC a domovní stoupačky do 190,- Kč/m

.

Sleva pro stálé a smluvní zákazníky 30%

01. Větší zakázky - rekonstrukce a nové instalace

02. Prvotní návštěva, zmapování objektu, konzultace s investorem a následné vypracování kalkulace je zdarma

03. Úprava projektové dokumentace je zdarma (pouze v případě podpisu smlouvy o dílo)

.

Doprava po Ostravě (paušál) 390,-Kč a mimo Ostravu 1km 29,-Kč/km

.

instalatér

.

Výměna a montáž vodovodní baterie

Vodovodní baterie jsou samozřejmě nepostradatelným sanitárním zařízením nejen v koupelně, ale i v kuchyni. Jednoduše řečeno tam, kde je připojení na vodovodní potrubí s potřebou mít vodu stále po ruce. Montáž umyvadlové baterie nebo jakékoliv jiné baterie nepředstavuje příliš složitou práci, ale jsou tací, kteří si nedovedou v tomto případě nijak poradit. Profesionální instalatér si s takovým případem hravě poradí, a tak není žádná ostuda si takového odborníka povolat. Není to totiž jen o klasické výměně staré baterie za novou, ale může se po čase objevit opotřebovanost určitých částí nebo jednoduše baterie vlivem vodního kamene přestane fungovat, tak jak má. Instalatér pak může prověřit, zda se jedná o opravitelnou závadu nebo je třeba na čase baterii vyměnit.

Rekonstrukce

Montáž umyvadlové baterie je ale určitě předmětem samotné rekonstrukce ať už koupelny nebo kuchyně. Kompletní rekonstrukce totiž tento úkon vyžaduje, protože je třeba se poradit s profesionály o tom, jak a kde ji umístit. Rekonstrukce koupelny se například opírá i o detaily, jako je umístění zrcadel, poliček a potřebných elektrospotřebičů. S tím právě souvisí umístění hlavních komponentů koupelny, jako je vana, sprchový kout a umyvadlo. Rozvody vody budou v takovém případě klíčovým faktorem nejen pro montáž umyvadlové baterie, ale také pro montáž baterie ve sprše. Každý profesionální instalatér má odborné zkušenosti a dobře ví, jak svou práci dělat dobře. Montáž umyvadlové baterie není pro takového profesionály jistě žádná složitá práce, ale aby vše fungovalo, tak jak má, někdy se tyto služby opravdu hodí. Stejně tak je tomu i v případě složitějšího postupu při montáži baterie ve sprše. Zde se může jednat o baterii umístěnou na stěně koupelny, kde je potřeba znát správnou rozteč mezi teplou a studenou vodou. Ve většině případů se jedná o rozměr 150 mm, ale mohou se vyskytnout i výjimky, které udávají rozteč 100 mm. Krásné sprchové zástěny, které se mohou pochlubit třeba nosnými profily z korozivzdorného hliníku, jsou elegantní a praktické. Stejně dokonalé budou i harmonicky tvarovaná umyvadla, která se mohou pochlubit vyváženými křivkami chromovaných umyvadlových baterií. Zkrátka každý prvek v koupelně musí ladit s tím druhým.

Neobvyklé materiály

Ovšem dnes se na trhu nabízí mnoho možností, které dávají spotřebitelům možnost volby. Navíc se nemusí jednat jen o klasické chromované baterie a honosný, moderní a zároveň praktický vzhled nemusí být nutně spojen jen s bílou keramikou. Umyvadla mohou mít nejrůznější tvar, ale zároveň mohou být zejména pro moderní styl koupelny i z tvrzeného skla, kde montáž umyvadlové baterie je více než jasné, že bude provádět profesionální instalatér. Možnou variantou s poměrně velkým odkládacím prostorem jsou například také dvě spojená umyvadla, jenž jsou vyrobena sendvičovou technikou ve spřažené konstrukci z vysoce kvalitního polypropylenu. Umyvadla mohou být vyrobena také z mramoru, přírodního kamene nebo skla. Všechna vypadají elegantně a mnohdy mají nádech nostalgie, zejména v kombinaci se dřevem. Ale i vodovodní baterie se mohou pochlubit nejen různorodými tvary, které skvěle doplňují styl koupelny. Mohou být dokonce extravagantní dominantou doslova každého umyvadla. Některé umyvadlové baterie mohou být v barevných kombinacích, pozlacené nebo z ušlechtilé oceli. A navíc baterie s klasickými křížkovými kohoutky nenechá žádného návštěvníka na pochybách, jak vodu z kohoutku spustit. I tato možnost se dnes osvědčila, i když byl tento druh baterie považován za dokonalý styl na začátku 20.století. A i s tímto druhem baterie si hravě každý instalatér poradí.

Robert Čermák - Instalatér Ostrava na Firmy.cz